Sales Representative SKVOT
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
LABA Tartalomgyár

Keresés

Állásajánlat

Szervezeti egység: Sales

Helység: Hybrid

Szint: Junior

Description

A Laba Magyarország Oktatási Kft. Telefonos értékesítőt keres SKVOT projektjéhez!

Kik vagyunk mi?

Az SKVOT online iskola naprakész tudást kínál a kreatív területen való sikeres elinduláshoz. Tanfolyamaink során a filmkészítés, média, művészet és reklámszakma területének szakértői osztják meg tapasztalataikat, hogy olyan képességekre tegyél szert, amelyekkel a kreativitásod határok nélkül szárnyalhat.

A kreatív trendek rendkívül gyorsan változnak. Mi mindig igyekszünk egy lépéssel előrébb járni, a változásokat ösztönözni és úttörő ötleteket megvalósítani. Célunk megvalósításához pedig olyan munkatársakra van szükségünk, akik örömmel tartják a lépést a SKVOT kreativitásával és lendületével.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Pörgős, támogató csapatban fogsz dolgozni, ahol minden perc izgalmas kihívás
  • Te leszel az, aki a bejövő telefonokat és e-maileket kezeled
  • Gondoskodsz arról, hogy a pipeline és a CRM rendszer mindig naprakész legyen
  • Itt nem lesznek hideghívások. Minden egyes beszélgetés egy már érdeklődő, regisztrált ügyféllel történik, aki alig várja a hívásodat!

Requirements

Ezekkel a készségekkel az összes feladatot megoldod:

  • Erős kommunikációs készségek – szókimondó vagy és meggyőző, mégis laza. Pár mondatban is tökéletesen átadod a lényeget, akár e-mailben, akár telefonon.
  • Pozitív kisugárzás – mindig jókedvű és lelkes vagy, energiaszinted az egekben, és egy kis “nem” sem riaszt el.
  • Motivált és céltudatos – szereted, ha van kihívás, és addig nem nyugszol, amíg el nem éred a céljaidat.
  • Igazi csapatjátékos – támogatod a többieket, együttműködő vagy, és mindig benne vagy a közös sikerben, de önállóan is megállod a helyed.

Benefits

Amit mi ajánlunk neked:

  • Teljes munkaidős állás (9-17 óráig)
  • Kényelmes, állatbarát iroda Budapesten
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (20% home office)
  • Fix alapbér + magas jutalék
  • +3 nap fizetett szabadság
  • Hozzáférés a Laba, SKVOT és robot dreams minden kurzusához, hogy támogassunk a szakmai fejlődésben
  • Nincs mikromenedzsment a csapatban, mindenki a saját feladataira koncentrál
  • Transzparens, folyamatos, kétirányú kommunikáció – meghallgatjuk és figyelembe vesszük az ötleteidet és a véleményedet
  • Munkáddal értéket teremthetsz az ügyfelek számára!

Minket nem az érdekel, hogy hány év tapasztalat van a hátad mögött – bevezetünk az értékesítés rejtelmeibe és már a kezdetektől versenyképes fizetést biztosítunk. Számunkra az a legfontosabb, hogy eredményorientált legyél, és mindig a cél lebegjen a szemed előtt! Illik rád a leírás? Akkor örülünk, hogy megtaláltunk!

Toborzási folyamatunk átlátható és világos:

  • Elsőként a recruiter felveszi veled a kapcsolatot telefonon keresztül egy gyors egyeztetésre.
  • Második lépésként egy hosszabb online interjú keretein belül találkozol az értékesítési csapatunk vezetőjével.

Most már többet tudsz rólunk.

Mi pedig többet szeretnénk tudni rólad: jelentkezz és fejlesszük együtt a magyar EdTech-et! 🚀