Állások: Telefonos értékesítő Laba | Laba üzleti iskola
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
LABA Tartalomgyár

Keresés

Állásajánlat

Telefonos értékesítő

Szervezeti egység: Sales

Helység: Budapest, Hungary

Szint: Junior

Description

A Laba Magyarország Oktatási Kft. Telefonos értékesítőt keres a SKVOT projektjéhez!

Kik vagyunk mi?

Három nemzetközi iskola, amely a kurzusaival felkavarja az online oktatás állóvizét.
A Laba magasabb szintre emeli az üzleti oktatást, a robot_dreams IT fejlesztéssel, programozással kapcsolatos kurzusokat kínál a jövő munkahelyein várható kihívásokra, a SKVOT-nál pedig a kreatív szakma elismert szereplőitől tanulhatnak a hallgatók.

A felépített erős csapatunknak hála a Labát a Forbes és a Harvard Business Review is elismeri. A terjeszkedéshez keressük a hozzánk hasonló csapattagokat. Olyan piacvezető vállalatok szakemberei tanulnak nálunk, mint a Google, a Vodafone vagy a Pepsi – és a sor itt még nem ér véget. 8 évvel ezelőtt indultunk, és mára már Európa élvonalában járunk az online oktatás területén: ez idő alatt több mint 470 sikeres kurzust szerveztünk, amelyekre több mint 100 000 hallgató jelentkezett világszerte. Célunk, hogy folyamatosan terjeszkedjünk: több mint 10 országban indítsunk projekteket, és így az edtechterület unikornisává válhassunk.

A Labát az újdonság motiválja – legyen szó tudásról, projektekről, készségekről vagy ötletekről, az innováció nem vár, hanem folyamatosan mozgásban tartja az életünket. Minket pedig épp ez éltet. A Laba-csapat tesz a változásért, és fejlődésre motivál. Az oktatás fejlődését képviseljük, olyan tudást biztosítva tanulóinknak, amit már másnap használhatnak.

Mik lennének a feladataid?

  • A bejövő telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
  • Leendő hallgatóink tájékoztatása, segítése
  • Cégünk és kurzusaink értékének képviselete és közvetítése
  • A pipeline és a CRM kezelése és karbantartása
  • És végezetül egy fontos részlet. . . Nincs hideg hívás. Az összes lead FRISS és ROPOGÓS lesz

Requirements

Amire szükséged van az állás betöltéséhez:

  • Jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Empatikus személyiség vagy – ez a szóbeli és az írásbeli kommunikációdban is megmutatkozik
  • Nem okoz gondot a kapcsolatteremtés különböző típusú emberekkel
  • Tudod, mit akarsz elérni, és szeretsz eredményeket felmutatni
  • Terhelhető vagy – tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni, de a csapatszellem is buzog benned
  • Energikus vagy, és szívesen segítesz ügyfeleidnek szakmai törekvéseik, céljaik megvalósításában
  • Megtalálod a részletekben rejlő ördögöt

Benefits

Amit mi ajánlunk neked:

  • Teljes munkaidős állás (09-17 óráig)
  • Kényelmes, állatbarát iroda Budapesten
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (30% home office)
  • Fix alapbér + magas jutalék
  • +3 nap fizetett szabadság
  • Hozzáférést biztosítunk a Laba minden kurzusához, és támogatunk a szakmai fejlődésben
  • Kihívásokkal teli munka és fejlődési lehetőség. Nálunk mindenki érti mit, mikor és miért kell megtenni. Nincs mikromenedzsment a csapatban, mindenki a saját feladataira koncentrál
  • Transzparens, folyamatos, kétirányú kommunikáció – meghallgatjuk és figyelembe vesszük az ötleteidet és a véleményedet
  • Munkáddal értéket teremthetsz az ügyfelek számára!

Minket nem az érdekel, hogy hány év tapasztalat van a hátad mögött – bevezetünk az értékesítés rejtelmeibe és már a kezdetektől versenyképes fizetést biztosítunk. Számunkra az a legfontosabb, hogy eredményorientált legyél, és mindig a cél lebegjen a szemed előtt! Illik rád a leírás? Akkor örülünk, hogy megtaláltunk!

Toborzási folyamatunk átlátható és világos:

  • Elsőként egy videó interjú keretében pár kérdésre várunk választ tőled. Ez egy új fejlesztésünk, hiszen ahogy mondtuk, hiszünk a fejlődésben és az újdonságokban.
  • Második lépésként egy hosszabb online interjú keretein belül találkozol a HR Generalistánkkal
  • Végezetül online interjú az Értékesítési csapatunk vezetőjével.

Ne izgulj, minden lépésről tájékoztatni fogunk a toborzási folyamatunk során!
Gyere, hódítsuk meg együtt az online oktatás piacát!