Állások: Online oktatási koordinátor | Laba üzleti iskola
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
LABA Tartalomgyár

Keresés

Állásajánlat

Online oktatási koordinátor

Szervezeti egység: Production

Helység: Budapest

Szint: Junior

Description

Kik vagyunk mi?

Három nemzetközi iskola, amely a kurzusaival felkavarja az online oktatás állóvizét.

A Laba magasabb szintre emeli az üzleti oktatást, a robot_dreams fejlesztéssel, adattudománnyal és gépi tanulással kapcsolatos kurzusokat kínál a jövő munkahelyein várható kihívásokra, a SKVOT-nál pedig a kreatív szakma elismert szereplőitől tanulhatnak a hallgatók.

Olyan piacvezető vállalatok szakemberei tanulnak nálunk, mint a Google, a Vodafone vagy a Pepsi – és a sor itt még nem ér véget. 8 évvel ezelőtt indultunk, és mára már Európa élvonalában járunk az online oktatás területén: ez idő alatt több mint 470 sikeres kurzust szerveztünk, amelyekre több mint 100 000 hallgató jelentkezett világszerte. Küldetésünket a Forbes és a Harvard Business Review is elismeri. Célunk, hogy folyamatosan terjeszkedjünk: több mint 10 országban indítsunk projekteket, és így az edtechterület unikornisává válhassunk.

Most egy tehetséges Online oktatási koordinátor, aki segít nekünk még jobb élményt nyújtani hallgatóinknak.

Milyen feladatok tartoznak majd hozzád?

  • Oktatási platformok és kommunikációs csatornák létrehozása, beállítása (bejegyzések létrehozása, időzítése, Google-űrlapok létrehozása, határidők beállítása)
  • Oktatási anyagok napi szintű feltöltése (prezentációk, tesztek, házi feladatok, kiegészítő anyagok)
  • Emlékeztetők, bejegyzések megosztása a közelgő határidőkről, képzést érintő eseményekről, hírekről
  • Zoom-linkek ellenőrzése, tanórák indulásának technikai felügyelete
  • Kommunikáció a résztvevőkkel a kommunikációs platformokon, szervezéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása, az előadó visszajelzéseinek ellenőrzése
  • Az oktató emlékeztetése a házi feladatok pontozásával és értékelésével kapcsolatban

Szükséged lesz néhány készségre:

  • B2 vagy magasabb szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat kommunikációs, ügyfélszolgálati, oktatási vagy marketing területen
  • Képes vagy nagy mennyiségű információval dolgozni
  • Képes vagy win-win kapcsolatokat kialakítani
  • Jó csapatjátékosként ismernek
  • Felelősségteljes vagy, és odafigyelsz a részletekre
  • Képes vagy a határidők betartására

Benefits

Mit is kínálunk mi?

  • Szabad kreativitás. Támogatjuk a rendhagyó eredményeket és a nem szokványos megközelítéseket. Dobd be az ötleteidet és közösen kidolgozzuk, hogyan valósítsuk meg őket.
  • Önfejlesztés. Próbaidő után ingyenes hozzáférés a Laba Group összes kurzusához. A fejlődés minden formáját támogatjuk, ha az a céljaink eléréséhez vezet.
  • Közösség. Egy nemzetközi csapat tagja lehetsz, amely globális szinten alakítja az oktatást.
  • Kényelem. Állatbarát iroda Óbuda zöldövezetében ahonnan csak úgy dől az ihlet.
  • Home office. Hibrid munkavégzési lehetőség a te igényeidnek megfelelően.
  • Munkaeszköz. Mindent biztosítunk ami a munkavégzéshez szükséges.
  • Rugalmasság. Flexibilis, de teljes munkaidő mert nálunk az eredmény a lényeg.
  • Pihenés. + 3 nap fizetett szabadság a jogszabályban meghatározott szabadság kereten felül, hogy tuti kipihend magad.

Ugyanazok a céljaink, ha:

  • Inspirál téged az oktatási rendszer megreformálása
  • A sikerhez vezető út kihívásai motiválnak
  • Szeretnél egy „mindenki mindenkiért”-csapat tagja lenni
  • Folyamatosan keresed a fejlődési lehetőségeket, az új ismeretek megszerzésének módjait
  • Tudod, hogy sosem lehet innovatív ami épphogy „oké”, ezért folyamatosan valami jobbat, többet keresel

A kiválasztási folyamatunk:

  • Interjú a HR csapatunk egy tagjával
  • Interjú az Instructional Design unit vezetőjével azaz a jövőbeli mentoroddal
  • Utolsó lépés – ajánlat e-mailben.

Izgatott lettél? ⚡

Ne vesztegesd az idődet. Töltsd ki az űrlapot!