Instructional Designer
Для отслеживания статуса заказа — авторизируйтесь
Введите код, который был выслан на почту Введите код с SMS, который был выслан на номер
Код действителен в течение 5 минут Код с sms действителен в течение 5 минут
Вы уверены, что хотите выйти?
Сеанс завершен
На главную
LABA Tartalomgyár

Keresés

Állásajánlat

Szervezeti egység: Production

Helység: Budapest

Szint: Junior

Description

Kik vagyunk mi?

Három nemzetközi iskola, amely a kurzusaival felkavarja az online oktatás állóvizét.

A Laba magasabb szintre emeli az üzleti oktatást, a robot_dreams fejlesztéssel, adattudománnyal és gépi tanulással kapcsolatos kurzusokat kínál a jövő munkahelyein várható kihívásokra, a SKVOT-nál pedig a kreatív szakma elismert szereplőitől tanulhatnak a hallgatók.

Olyan piacvezető vállalatok szakemberei tanulnak nálunk, mint a Google, a Vodafone vagy a Pepsi – és a sor itt még nem ér véget. 8 évvel ezelőtt indultunk, és mára már Európa élvonalában járunk az online oktatás területén: ez idő alatt több mint 470 sikeres kurzust szerveztünk, amelyekre több mint 100 000 hallgató jelentkezett világszerte. A felépített erős csapatunknak hála a Labát a Forbes és a Harvard Business Review is elismeri. Célunk, hogy folyamatosan terjeszkedjünk: több mint 10 országban indítsunk projekteket, és így az edtechterület unikornisává válhassunk.

Jelenleg egy tehetséges Instructional Designer-t keresünk csapatunkba, akivel közösen dolgozhatunk az előttünk álló innovatív változásokon.

Milyen feladataid lennének?

  • Piackutatás és a célközönségünk igényeinek megismerése
  • Az oktatási program megtervezése (ötlet, formátum, koncepció) az előadókkal együttműködve
  • Az előadó által biztosított tananyagok felülvizsgálata, formai és tartalmi követelmények, határidők betartása
  • Grafikusok koordinációja a tananyagok formai követelményeinek megvalósítása céljából
  • Együttműködés az oktatási koordinátorokkal a képzési anyagok megosztása és a résztvevők kérdéseinek megválaszolása céljából
  • A képzések felügyelete az első leckétől a tanúsítványok elküldéséig
  • Új tanulási módszerek és technikák bevezetése
  • A tanfolyam hatékonysági mutatóinak elemzése (sikerességi arány, résztvevők elégedettsége és elkötelezettsége)
  • A résztvevőktől kapott visszajelzések elemzése és terv kidolgozása a jövőbeli képzések javítására

Requirements

Az ideális csapattagnak az alábbi készségekre lesz szüksége:

  • 1-2 év tapasztalat oktatási, kommunikációs vagy marketing területen
  • Képesség win-win kapcsolatok kialakítására
  • Erős csapatjátékos szemlélet
  • Tanulás iránti elkötelezettség
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kritikus és elemző gondolkodásmód
  • Kreatív ötletek kitalálása és megvalósítása
  • Hatékonyság a különböző projektek egyidejű irányításában
  • Képesség alapos kutatásra és következtetések levonására
  • Komplex ötletek egyszerű és átlátható megfogalmazása mindenki számára

Benefits

Előnyök, amelyeket a Laba Csoport tagjaként élvezhetsz:

  • Szabad kreativitás. Támogatjuk a rendhagyó eredményeket és a nem szokványos megközelítéseket. Dobd be az ötleteidet és közösen kidolgozzuk, hogyan valósítsuk meg őket.
  • Önfejlesztés. Próbaidő után ingyenes hozzáférés a Laba Group összes kurzusához. A fejlődés minden formáját támogatjuk, ha az a céljaink eléréséhez vezet.
  • Közösség. Egy nemzetközi csapat tagja lehetsz, amely globális szinten alakítja az oktatást.
  • Kényelem. Állatbarát iroda Óbuda zöldövezetében ahonnan csak úgy dől az ihlet.
  • Home-office. Hibrid munkavégzési lehetőség a te igényeidnek megfelelően.
  • Rugalmasság. Flexibilis, de teljes munkaidő mert nálunk az eredmény a lényeg.
  • Munkaeszköz. Mindent biztosítunk ami a munkavégzéshez szükséges.
  • Pihenés. + 3 nap fizetett szabadság a jogszabályban meghatározott szabadság kereten felül, hogy tuti kipihend magad.

A kiválasztási folyamatunk átlátható és világos:

  • Interjú a HR csapatunk egy tagjával
  • Próbafeladat elkészítése
  • Interjú az Instructional Design unit vezetőjével, azaz a jövőbeli mentoroddal
  • Utolsó lépés – ajánlat e-mailben

Izgatott lettél? Egy darabka Laba benned is rejlik.⚡

Ne vesztegesd az idődet. Jelentkezz és fejlesszük együtt az EdTechet!