LABA Tartalomgyár

Állásajánlat

Telefonos értékesítő

Szervezeti egység: sales

Helység: Budapest

Szint: junior-middle

A LABA-ról:

Szia! Mi vagyunk a Laba International Group. Felkavarjuk az oktatás állóvizét azáltal, hogy élő kurzusokat hozunk létre olyan nagynevű iparági vezetők részvételével, mint a Google, a Microsoft, a Netflix és a Nike. Az elmúlt 7 év során egy ukrán startupból egy nemzetközi EdTech céggé nőttük ki magunkat, melynek irodái Magyarországon, Lengyelországban, Ukrajnában, Törökországban, az USA-ban és a Cseh Köztársaságban is jelen vannak. Célunk, hogy folyamatosan terjeszkedjünk, több mint 10 országban indítsuk el projektjeinket, és mi váljunk az EdTech terület unikornisává!

Növekedésünk már akkora volumenü, hogy a HR alig bírja követni.

És a lényeg. . . értékesítői csapatunk keresi új tagját.

Mik is lennének a feladataid?

  1. Kezelni fogod a bejövő telefonos és e-mailes megkereséseket

  2. Segítséget, tájékoztatást adsz leendő hallgatóinknak

  3. Képviseled cégünk és tanfolyamaink értékét

  4. Kezeled és karbantartod a pipeline- od és a CRM-ed.

  5. És a végére egy fontos részlet. . .Nincs hideg hívás. Az összes lead FRISS és ROPOGÓS lesz!

Kit is várunk csapatunkba?

  1. Jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt.

  2. Empatikus személyiség vagy és ez mind a szóbeli, mind pedig az írásbeli kommunikációdban is megmutatkozik.

  3. Tudod, mit akarsz elérni, és szeretsz eredményeket felmutatni.

  4. Terhelhető vagy. Tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni, de a csapatszellem is buzog benned.

  5. Nem okoz gondot, hogy kapcsolatot teremts különböző típusú emberekkel.

  6. Energikus vagy és szívesen segítesz ügyfeleidnek szakmai törekvéseik, céljaik megvalósításában

  7. Megtalálod az ördögöt a részletekben.

Mit is kínálunk mi?

  1. Lehetőség a fejlődésre: ingyenes hozzáférés minden tanfolyamunkhoz.

  2. Támogató csapat és konstruktív visszajelzés tapasztalt szakemberektől

  3. Hibrid munkavégzési lehetőség

  4. Fix alapbér + magas jutalék

  5. Kényelmes, állatbarát iroda Budapesten

Ne aggódj, ha nem rendelkezel kellő tapasztalattal vagy készségekkel – szívesen tanítunk, és mindent megadunk, ami ahhoz szükséges, hogy sikeres legyél a szerepkörödben! Ami viszont lényeges, az a motivációd és a vágy, hogy sokat tanulj!